Home / Oceans of Games / چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10

چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10

چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10

چیدمان های قبلی که برای شما ارائه دادیم دیگر کارآمد نیست و بازیکنان میتوانند با آن ها مقابله کنند. در این مطلب برای شما آخرین چیدمان های مپ وار و مپ فارمینگ برای تاون هال 10 را گردهم آورده ایم.

تمام مپ هایی که اینجا ارائه شده به روز هستند و طبق آخرین آپدیت بازی کلش آف کلنز که شامل برج بمبی میشود چیده میشوند.

نکته ای که قبل از شروع باید متذکر شویم این است که اگر مپی از اینترنت پیدا کرده اید و میخواهید آن را بچینید باید آن رامطابق با دهکده خود تغییر دهید و بچینید که برای این کار میتوانید از مطلب زیر کمک بگیرید:

توجه داشته باشید که بعضی از مپ ها با تاون هال بالاتر چیده شده اما نگران نباشید چون تعداد ساختمان ها برابر با ساختمان های تاون هال 10 است.

blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10

WITH OUR 90 BEST GUIDES & MORE!

Subscribe to our weekly publication and we’ll ship you our free Strategy Guide that helped greater than 100,000 Clashers up to now.

چیدمان مپ وار برای تاون هال 10

شرکت در کلن وار به عنوان یک تاون هال 10 کار سختی است. تمام کاری که باید انجام دهید این است که از three ستاره شدن مپ خود جلوگیری کنید و اگر کمی خوش شانس باشید و شخص حمله کننده اشتباه کند میتوانید ستاره های بیشتری را حفظ کنید.

مپ هایی که اینجا ارائه میکنیم این توانایی را دارند که باعث شوند شخص حمله کننده اشتباه کند و مپ شما three ستاره نشود.

همچنین در مقابل استراتژی فول والکری که این روزها زیاد استفاده میشود خوب مقاومت کند.

چرا از مپ حلقه ای با مخازن خبری نیست؟

این مپ ها میتوانند استفاده شوند اما این روزها به راحتی این مپ ها میتوانند با کمی مهارت three ستاره شود پس دیگر از آن ها استفاده نکنید. در اینجا یک نمونه خوب از اینکه به چه راحتی این مپ ها three ستاره میشوند را میتوانید ببینید:

مپ وار برای تاون هال 10 ضد three ستاره

این مپ برای مقابله با استراتژی GoVaHo چیده شده که میتوانید از نحوه چیده شدن تله ها متوجه این موضوع شوید.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10استراتژی های معمولی و کلاسیک نمیتوانند بیشتر از 2ستاره از این مپ بگیرند و با هیروهای لول پایین هم تنها 1 ستاره میتوانند بگیرند.

مپ وار تاون هال 10

لایه خارجی این مپ به گونه ای طراحی شده که چند والبریکر را به کار گیرد و اگر خوش شانس باشید نیروهای حریف وارد حلقه میشوند و روی تله های فنری میروند.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10اگر از خود میپرسید که برج های بمبی کجا کار گذاشته شده اند میتوانید آن ها را درون مرکز مپ درحال ساخت ببینید

مپ وار تاون هال 10 ضد والکری و ضد بولر

این مپ برای مقابله با حمله با ترکیب والکری طراحی شده. تاون هال به راحتی میتواند در این مپ زده شود اما گرفتن three ستاره امکان پذیر نیست.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10برج های بمبی این مپ را بسیار کارآمد میکنند.

مپ فارمینگ تاون هال 10

اگر شما تاون هال 10 هستید میدانید که مراقبت کردن از منابع در این تاون هال بسیار مشکل است. در تاون هال 10 شما نمیتوانید مدت زمان زیادی از منابعتان مراقبت کنید پس باید به گونه ای مپ را بچینید که بتوانید شیلد مناسب از حریف بگیرید.

مپ فارمینگ تاون هال 10 برای مراقبت از اکسیرسیاه

این مپ برای مراقبت از اکسیرسیاه طراحی شده. نگران از بین رفتن تاون هال در این مپ نباشید چون هدف ما گرفتن شیلد از حریف و مراقبت از مخزن اکسیرسیاه است.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10اگر قصد این را دارید که از دیگر منابعتان هم مراقبت کنید این مپ برای شما مناسب نیست.

مپ فارمینگ تاون هال 10 برای مراقبت از طلا و اکسیر

این مپ فارمینگ مقداری متفاوت عمل میکند. در این مپ شخص حمله کننده بیشتر به سمت مخزن اکسیر حرکت میکند و دیگر منابع را بیخیال میشوند.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10شما میتوانید جای مخازن خود را عوض کنید و مثلا اگر به دنبال مراقبت از طلا هستید باید جای مخازن طلا و اکسیر را عوض کنید.

برج های بمبی در حال ساخت در قسمت فونل مپ هستند.

مپ فارمینگ حلقه ای تاون هال 10

این مپ فارمینگ تمرکز بر روی حلقه ای بودن مپ دارد که باعث میشود از منابع شما به خوبی مراقبت شود.
blank - چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 10در این مپ در صورت حمله  یک یا دو مخزن را از دست خواهید داد اما مطمئن باشید که نهایت فقط نیمی از منابع را میتوانند ببرند.

نتیجه گیری

این مپ هایی که ما به شما نشان دادیم هنوز به قول معروف تابلو نشده اند و بیشتر مپ هایی که در اینترنت میبینید نحوه حمله کردن به آن ها آموزش داده شده و این دلیلی است که ما از مپ های جدید و تازه استفاده میکنیم.

Check Also

Clash News Hub Community

Clash News Hub Community

Clash News Hub Community From time to time I wish to current right here attention-grabbing …

Leave a Reply